Promocja w internecie

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie Stron to usługa polegająca na takich zabiegach dotyczących optymalizacji strony, aby jej pozycja w wyszukiwarkach internetowych takich jak Google znajdowała się na możliwie najwyższej pozycji. Celem tego działania jest wyprzedzenie konkurencji oraz możliwość czerpania korzyści z większej ilości osób, które przeglądną naszą stronę i być może skorzystają z naszych usług jeżeli nasza oferta okaże się być atrakcyjna. Pozycjonowanie stron to proces, na który składa się wiele czynności mających, które wpływają na popularyzację strony w środowisku internetowym - a tym samym na ocenę wyszukiwarek internetowych. Dobra ocena strony przez wyszukiwarki np. Google.pl wpływa na jej wysokość w rankingu po konkretnych słowach kluczowych. Profesjonalne pozycjonowanie stron, to nie tylko zabiegi marketingowe, ale również poprawna konstrukcja strony, zgodność witryny z zasadami google, wysoka wartość merytoryczna serwisu i wiele innych.
Zobacz ofertę pozycjonowania stron

Prowadzenie kampanii Adwords

Google Adwords to narzędzie firmy Google, które umożliwia szybką „click on and click off” reklamę w wyszukiwarce Google i na stronach partnerskich. Niewątpliwą zaletą tej formy reklamy w wyszukiwarce jest jej szybkość działania i elastyczna możliwość dostosowywania zasobów finansowych na działania marketingowe w Internecie. Za pomocą tego narzędzia jesteśmy w stanie kilkudziesięciu godzin stworzyć kampanię reklamową w Internecie i znaleźć się w wyszukiwarce po określonych słowach na czołowych pozycjach.
Zobacz ofertę Adwords

Buzz marketing

Obecność na forach internetowych, jest jedną z obecnie przyjętych praktyk obecności firmy/ produktu/ marki na rynku. Nasze działania nie polegają na wprowadzaniu tzw. spamu. Kierujemy się, że jeżeli już mamy być na rynku za pomocą tego narzędzia to róbmy to w sposób merytoryczny i rzeczowy – szanując przy tym czas użytkowników, jak również regulamin forów internetowych, na których chcemy zabrać głos, przedstawić nasze porady, ora argumenty. Oferujemy usługę monitorowania i moderowania kluczowych z punktu widzenia firmy forów internetowych.